Счетчик тИЦ и PR

Наші новини

Головна » Статті » Новини

Зимові змагання юних туристів Переяслава-Хмельницького

Традиційно, під час зимових канікул з 03 по 14 січня 2017 р., Переяслав-Хмельницька міська Станція юних туристів провела першість зі спортивного туризму у закритому приміщенні серед гуртківців. Змагання проводились на особистій, командній дистанції та дистанції для зв'язок двох учасників зі спортивного туризму «Смуга перешкод».

Найкращий час подолання дистанції 1 класу «Смуги перешкод» для зв'язок двох учасників показали зв’язки у складі Горденка Артема і Горденка Артура (молодша вікова група), Демко Юлії і Александрової Вікторії, Іщенка Євгена і Кобзаря Олега, Денисенка Вячеслава та Мерзленко Анастасії (середня вікова група).

На дистанції 2 класу «Смуга перешкод» переможцями серед команд вихованців середньої вікової групи стали: Мерзленко Анастасія, Мардело Вікторія і Денисенко Вячеслав. Серед гуртківців середньої вікової групи перемогу здобула команда у складі Демко Юлії, Вознюк Яни, Александрової Вікторії.

На особистій дистанції «Смуга перешкод» серед вихованців молодшої вікової групи перемогу здобули Зражевська Катерина та Горденко Артур, друге місце посіли Тищенко Карина та Горденко Артем, третє місце - Мардело Вікторія та Богдан Артем. Серед вихованців середньої вікової групи перше місце вибороли Александрова Вікторія, Дубров Роман та Шандраков Богдан, друге місце посіла Соболь Олександра, третє місце здобули Вознюк Яна та Кобзар Олег.