Счетчик тИЦ и PR

Наші новини

Головна » Статті » Новини

Міські змагання 2013

2013 рік оголошений в Україні роком «Дитячої творчості». На реалізацію нових соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Кожній дитині – всебічний розвиток» Станцією юних туристів відділу освіти Переяслав-Хмельницької міської ради 16 жовтня 2013 року в ур. «Германський ліс» проведені змагання зі спортивного туризму.

На особистій дистанції 1 класу «Смуга перешкод» змагались 48 юних туристів. Серед юнаків з результатом 3хв. 19 сек. перше місце виборов учень ЗОШ І - ІІІст. №5 Бондаренко Денис, друге місце посів учень ЗОШ І - ІІІст. №2 Олійник Назар з результатом 5 хв. 54 сек., третій час (6 хв. 38сек.) показав учень ЗОШ І - ІІІст. №7 Капшук Юрій. Серед дівчаток з часом 3 хв. 21сек. золоту нагороду виборола учениця ЗОШ І - ІІІст. №3 Палатна Карина, срібною призеркою стала Кас’ян Вікторія ( теж учениця ЗОШ І - ІІІст. №3), а учениця ЗОШ І - ІІІст. №4 Сіваченко Тетяна стала бронзовою призеркою.

За результатами двох учасників команд в особисто-командній дистанції 1 класу «Смуга-перешкод» І місце посіла команда ЗОШ І - ІІІст. №3, ІІ - ЗОШ І - ІІІст. №5, ІІІ - ЗОШ І - ІІІст. №4.

Найкращий час подолання командної дистанції 2 класу зі спортивного туризму «Смуга перешкод» серед 6 команд показала команда учнівської молоді ЗОШ І - ІІІст. №3, другий час - ЗОШ І - ІІІст. №5, третій час - ЗОШ І - ІІІст. №2.

Усі учасники змагань зі спортивного туризму серед учнівської молоді м. Переяслава-Хмельницького нагороджені грамотами, дипломами та медалями відділу освіти Переяслав-Хмельницької міської ради та подарунками голови громадської організації «Нова Хвиля» Олександра Онопрієнка.

В цей день туристську естафету змагань юні туристи передали і своїм наставникам – педагогам навчальних закладів відділу освіти Переяслав-Хмельницької міської ради. В особистому заліку серед чоловіків та жінок місця розподілилися наступним чином: І місце: Михайло Видолоб (2хв. 27 сек.) та Оксана Палатна (4хв.) - керівники гуртків СЮТур; ІІ місце: Володимир Грицено (4хв. 06сек.) - головний спеціаліст міського відділу освіти та Олена Мамітько (6хв. 40сек.) -, вчитель ЗОШ І - ІІІст. №7; ІІІ місце: Володимир Тюра (4хв. 21сек.) - вчитель ЗОШ І - ІІІст. №7 та Світлана Кожевнікова (6 хв. 49 сек.) – вчитель ЗОШ І – ІІІ ст № 3.

У загальнокомандному заліку серед педагогічних працівників перше місце здобула команда Переяслав-Хмельницької міської Станції юних туристів, друге місце посіла команда ЗОШ І - ІІІст. №7, третє місце виборола команда педагогів ЗОШ І - ІІІст. №3.

Нагородження учасників туристських змагань серед педагогічних працівників відділу освіти Переяслав-Хмельницької міської ради відбулись за сприянням ради міської організації профспілки працівників освіти.

Нагородження учасників туристських змагань провели начальник відділу освіти Переяслав-Хмельницької міської ради Олександр Гайван, завідуюча міським методичним кабінетом Ірина Божко та голова ради міської організації профспілки працівників освіти Анелія Ковальська.