Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 26.09.2023, 16:26

Переяславська станція юних туристів

Меню сайту

Категорії розділу
Подорожі [6]
Краєзнавча робота [3]
Методичні рекомендації [4]
Наші програми [2]
Портфоліо Палатна О.М. [2]
Останні новини
[15.06.2021][Новини]
Гра СОКІЛ “Джура” виховує справжніх патріотів! (0)
[15.06.2021][Новини]
Змагання туристів (0)
[25.05.2021][Новини]
"Козацькому роду нема переводу". (0)
[25.05.2021][Новини]
Тоопографічна підготовка та орієнтування на місцевості. (0)
[25.05.2021][Новини]
Похід вихідного дня (0)
Корисні посилання

Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно.
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 54
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Яндекс.Метрика

Счетчик тИЦ и PR

Наші звіти і розробки

Головна » Файли » Наші програми

Мандрівничок
[ Викачати з сервера (124.0 Kb) ] 05.09.2011, 00:21

Турисько-краєзнавча діяльність відіграє важливу ідеологічну, пізна­вальну, оздоровчу роль, вона активно впливає на формування здорового способу життя і тих високих моральних якостей, вихованню яких приділяється особлива увага в сучасний період. Туризм є найбагатограннішим видом діяльності лю­дини, надає їй можливість для самовдосконалення, формування високих морально-вольових і фізичних  якостей, а дитячий туризм – це насамперед здоров’я дітей, їх фізичне загартування, рухова активність, захоплюючий вид активного відпочинку. Краєзнавство –  золотий запас нашої духовності, це вивчення природи і природних багатств, історії побуту і культури населення, його господарчої діяльності, вивчення й охорона пам’ятників та визначних об’єктів на порівняно невеликій території, це живе пізнання навколишнього світу, поглиблене ознайомлення з найближчим природнім і соціальним середовищем, метою якого є пробудження у дітей ціннісного ставлення до природи, людей, минулого і сьогодення. 

Туристсько-краєзнавча діяльність у дошкільному закладі передбачає ознайомлення дітей  з туристсько-краєзнавчими особливостями рідного міста  та його околиць; з елементами народознавства (міфами, легендами, казками, народними святами тощо); з правилами поведінки під час мандрівок; з охороною природи; з природними особливостями,  історією та географією рідного краю; з екологічним вихованням; з активним відпочинком, рухливими іграми на свіжому повітрі та в приміщенні. У процесі занять туристи - дошкільнята навчаються долати не складні природні перешкоди, розпалювати вогнище, упаковувати рюкзачок, ставити намет, набувати інших туристських навичок, отримують елементарні знання з валеології та медицини.

   Новизна даної програми полягає в тому, що орієнтована вона на дітей дошкільного віку (5 – 6 років). Програма складається із розділів, які у свою чергу  поділені  на теми.  Теми занять тісно пов’язані з життєвим досвідом дитини, обсягом її знань, умінь та навичок, а також дають відповіді на питання, які виникають в процесі роботи.

Гурток комплектується з  дітей однієї вікової групи. Заняття проводяться переважно в ігровій  формі і спрямовані на розвиток творчої активності дітей. Тривалість заняття 30 хвилин . Планується проводити 2 заняття на тиждень,  1 раз на місяць ( у вихідний ) – проведення прогулянок у парк, на луки, екскурсій до музеїв, подорожей. Екскурсії тривають переважно 2 години, подорожі – 4 години. Вся робота проводиться у співпраці з батьками, у тісному контакті з сім’єю. Програма передбачає проведення  туристичних свят    "Свято першої подорожі” ( на початку), "Тато, мама, я – туристська сім’я” (після ознайомлення з елементами техніки пішохідного туризму),  "Посвята у юні туристи” (у кінці).   

                  Краєзнавче-туристська діяльність готує дітей до життя, сприяє фізичному розвитку дітей, загартовує організм, формує їх світогляд, привчає до самообслуговування, розвиває спостережливість, кмітливість, формує позитивні моральні якості – як особистісні та і колективні – сприяє патріотичному, екологічному, естетичному та трудовому вихованню. Проведення дослідницької діяльності під час прогулянок, подорожей сприяє пізнанню дитини взаємозв’язків у природі, формуванню стійкого інтересу  до навколишнього середовища.
Категорія: Наші програми | Додав: grwm
Переглядів: 920 | Завантажень: 569 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Друзі сайту
Відділ освіти Переяслав-Хмельницької міської ради
ГІМНАЗІЯ
ЗОШ І-ІІІ ст. № 1
ЗОШ І-ІІІ ст. № 2
ЗОШ І-ІІІ ст. № 3
ЗОШ І-ІІІ ст. № 4
ЗОШ І-ІІІ ст. № 5
ЗОШ І ст. № 6
ЗОШ І-ІІІ ст. № 7
ДНЗ № 6 "Малятко"
ДНЗ № 7 "Берізка"
ДНЗ № 8 "Золотий ключик"
ДНЗ № 9 "Сонечко"
ДНЗ № 10 "Любавонька"
БХТ ДЮМ "Джерело"
Клуб юних моряків

Copyright MyCorp © 2023
Створити безкоштовний сайт на uCoz